Hakkımızda | İkasa Bilardo - Bilardo Masası
İ K A S A B İ L A R D O

Biz Kimiz?

1988 yılında İstanbul Esenler'deki atölyesinde faaliyetine başlayan firmamız, zaman içerisinde büyüyerek bugünkü konumuna gelmiştir. Türkiye'de bilardoculuğun gelişmesine önemli katkıları olan İkasa Bilardo; her geçen gün alanını ve ürün yelpazesini bir adım daha ileriye götürmekte, araştırma ve geliştirme çalışmaları ile mümkün olan teknoloji ve imkanlar dahilinde portföyünü genişletmektedir.

Türkiye ve İran'da faaliyet gösteren İkasa Bilardo, kaliteyi kendisine ilke edinerek, yıllardır usta işi hizmetleriyle sizlere en iyiyi sunmaktadır. Ürünlerimiz, aksesuarlarımız ve servis hizmetlerimizle en kısa sürede ve en iyi bir biçimde isteklerinize karşılık vermekteyiz. İkasa Bilardo, yurt dışındaki firmasında ebatlama, PVC mobilya imalatına halen devam etmektedir.

Türkiye'de ise bilardo masası ve Langırt ( Masa futbolu ) üretimi yapmaktadır. Tüm makinalarımızın proje ve tasarımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte popularitesini hiçbir zaman yitirmeyen bilardo masalarının para ile çalışanını yaparak, müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

Bir çok ürünün ithalatını yapmakla birlikte, sipariş üzerine ürün tasarımı da yapmaktayız. Özel olarak bilardo masaları ve diğer gereçleri dizayn etmekte ve yine istek üzerine yurt dışı bağlantılarımız aracılığıyla ürünleri iç pazara sürmekteyiz.

Başarılarımız

Başarılarımız

Türkiye ve İran'da faaliyet gösteren firmamız, özel üretim seçenekleri ile özellikle bilardo alanında birçok atılım yaparak bu alanın daha da ileti gitmesini sağlamıştır.

  • 1 Vizyonumuz

    Bilardo masası ve bilardo malzemelerinde Türkiye'nin en bilinen markası olmak ve bu alanda sadece ürünleri ile değil vermiş olduğu kalite ve güven ile bilir hale gelmektir.

  • 2 Misyonumuz

    Alandaki eksiklikleri gidermek ve bu doğrultudaki en iyi ürünleri size sunmak, kesinlikle kurulma amacımızdaki misyonu simgelemektedir.

  • 3 Kalite Politikamız

    Birinci sınıf malzemelerle üretilmiş olan ürünlerimiz, çağdaş teknoloji ile işlenerek en trend ürünler olarak karşınıza çıkmaktadır.